طراحی و اجرای پارتیشن اداری اصفهان از جمله زمینه های تخصصی کاری در شرکت ساز و کار است. برای رسیدن به یک طراحی موفق لازم است با نقش و هدف وجود پارتیشن در فضاهای اداری آشنا شوید. در سال های اخیر شکل و کیفیت کارهای گروهی در ادارات و مجموعه ها دستخوش تغییرات زیادی شده است. کارفرما ها امروزه اهمیت کیفیت طراحی فضا و ارتباط مستقیم آن با راندمان کاری کارمندان را آموخته اند. هر چه به اصول روانشناختی بیشتری در هنگام طراحی فضا دقت کنید بازدهی شما در طولانی مدت بالاتر خواهد بود. از طرفی محدودیت های بودجه در سازمان ها هم در تهیه متراژ فضای اداری و هم در شرایط فضاسازی و هزینه های نگهداری آن نمود دارد. از این رو کارفرمایان به دنبال راه حلی منطقی مقرون به صرفه برای داشتن فضاهای اداری کارآمد برآمدند.
در اینجاست که نقش پارتیشن در فضای اداری اهمیت می یابد. شما یا باید کارمندان خود را به طور ردیفی در کنار هم قرار دهید؛ که این کار با توجه به تعداد آن ها، نوع وظیفه و داشتن ارباب رجوع بعضاً غیر ممکن است. و یا با استفاده دیوار کشی فضاهای مجزا برای کارمندان ایجاد کنید که هم هزینه بسیار بالایی دارد و هم امکان شفافیت و کنترل های سازمانی را به حداقل می رساند.
با پارتیشن شیشه ای مات اداری می توانید فضاهای اداری را به موثر ترین شیوه تقسیم بندی کنید، به کارمندان خود حریم مجزا اختصاص دهید، شرایط محیط اداری خود به لحاظ تامین نور طبیعی و شفافیت سازمانی را بهینه کنید، کمترین هدر رفت از متراژ فضا به دلیل ضخامت کم پارتیشن به نسبت دیوار را تحقق بخشید و بودجه مجموعه را به شکلی اقصادی صرف کنید. فراموش نکنید که در صورت تغییر کاربری یا پتانسیل بخش هایی از فضای اداری شما، پارتیشن ها به راحتی قابل حمل و جا به جایی هستند و این امکان را به شما می دهند که در کوتاه ترین زمان فضایی جدید را خلق کنید.

با ما همراه باشید و تولید پارتیشن شیشه ای اداری خود را به ما، مرکز تخصصی پارتیشن شیشه ای اصفهان بسپارید.

پارتیشن شیشه ای اصفهان و دنیایی از خلاقیت

با استفاده از پارتیشن های شیشه ای اداری ضمن احترام به اصل شفافیت و برابری در محیط های اداری می توانید پای دنیایی از خلاقیت را به محیط کاری خود باز کنید و از این طریق به شیوه ای هوشمندانه اهداف سازمانی خود را تحقق ببخشید. متریال شیشه قابلیت هایی بالایی دارد، می توانید با استفاده از پروفیل ها در رنگ های مختلف و ایجاد خطوط افقی یا عمودی قدرتمند در طراحی، ابهت سازمانتان را نمایش دهید. ایجاد شبکه بندی های خلاقانه نیز در ایجاد این حس تاثیر گذار است. می توانید زیبایی و شکیل بودن محیط اداری خود را با سادگی و ظرافت پارتیشن های شیشه ای به نمایش بگذارید.

می توانید کاربری های متفاوت فضاهایتان را از طریق پارتیشن ها اطلاع رسانی کنید و روند خدمت رسانی سازمانتان را بهبود دهید. می توانید ویژگی های شاخص برند، لوگو، یا شعار سازمانی خود را به وسیله پارتیشن ها منعکس کنید، یا خیلی ساده با استفاده از جملات انگیزشی و رنگ آمیزی شاد حس و حال فضای اداری خود را تغییر دهید. بر حسب نظر مدیریت می توان با طرح های متفاوت میزان شفافیت و یا مات بودن پارتیشن را تنظیم کرد.

گروه صنعتی ساز و کار بزرگ ترین تولید کننده پارتیشن شیشه ای اصفهان است که امکان سفارش آنلاین را برای شما فراهم کرده. برای دریافت مشاوره خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

انواع پارتیشن اداری و مزیت های آن

پارتیشن های اداری شرکت ساز و کار از اصفهان در انواع پارتیشن های شیشه ای متحرک، تک جداره، دو جداره و پارتیشن شیشه ای رنگی با پرفیل های آلومینیوم یا UPVC و یا پارتیشن های بدون قاب یا فریم لس (Frame less) قابل ارائه است. اصل طراحی باز داخلی امروزه از مهمترین شرایط یک طراحی موفق در تمامی زمینه ها به خصوص در فضاهای کوچک است. اگر می خواهید فضایی دوستانه بین کارمندان ایجاد کنید. بخش های مدیریتی یا سالن های کنفرانس و فضاهای خدماتی را جدا کنید. نور طبیعی و تهویه مطبوع را برای همگان در نظر بگیرید. و ظاهری مدرن و جذاب برای فضای اداری خود ایجاد کنید لازم است که نگاهی به قابلیت ها و تنوع پارتیشن ها در بحث طراحی فضای اداری داشته باشید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس اصفهان

پارتیشن های اداری فریم لس به طور تخصصی توسط شرکت ساز و کار برای سازمان اداری شما با توجه به توقعات و ویژگی ها و محدودیت های محل، طراحی و اجرا می شوند. این پارتیشن ها ظاهری فوق العاده و مدرن دارند و به تقویت حس پویایی و شفافیت درون سازمانی شما کمک می کنند. شیشه های به کار رفته مرغوب و مقاوم هستند و یک تکه بودن شیشه آن ها می تواند تا حد قابل قبولی در عایق بودن صوتی این پارتیشن تاثیرگذار باشد.

پارتیشن شیشه ای تک جداره و دو جداره

پارتیشن تک جداره در طراحی شیشه ها با قطع کوچک کاربرد بیشتری دارد و عموماً از ستون یا پروفیل های متعدد جهت اتصال پارتیشن به زمین استفاده می شود. در صورت انتخاب پارتیشن دوجداره می توانید از شیشه در ابعاد بزرگتری در طراحی پارتیشن خود استفاده کنید و نگرانی از مقاومت و ایستایی آن نداشته باشید. دیگر فرم طراحی پارتیشن شیوه طراحی به صورت مدولار است که زیبایی خاص خود را دارد و می توانید برخی مدول ها را نیز با متریال های دیگر جایگزین کنید و تنوع فضایی را در محیط اداری خود تکمیل نمایید. این پارتیشن ها را می توانید به صورت ثابت یا متحرک و قابل حمل سفارش دهید.

همکاران ما در یکی از برترین مراکز تولید پارتیشن شیشه ای اصفهان به شما کمک می کنند تا بهترین محصول را برای کاربرد مورد نیاز خود خریداری کنید.

 

نوشتن دیدگاه