لوپ آموزشی کنترل سطح مایعات با تجهیزات استاندارد صنعتی

قیمت توافقی
شماره تماس
تاریخ انتشار 1403/04/09 ساعت 12:03
جزئیات آگهی
شناسه آگهی: 4025
نمایش داده شده: 12
انقضا: 1404/04/09 ساعت 12:03
توضیحات
لوپ آموزشی کنترل سطح مایعات با تجهیزات استاندارد صنعتی
این لوپ آموزشی به صورت شبیه ساز واقعی فرآیند کنترل سطح در سیستم های صنعتی طراحی و تولید شده است . این ست دارای یک عدد مخزن تحت کنترل و یک عدد مخزن ذخیره سازی از جنس استیل بوده و از ترانسمیتر سطح DP به منظور ارتفاع مایع داخل مخزن استفاده شده است . این ترانسمیتر پروتکل هارت را نیز پشتیبانی نموده که بدینوسیله امکان کالیبره نمودن شرایط عملکردی ترانسمیتر توسط هارت مودم فراهم می شود .
فلوی آب ورودی به مخزن توسط یک عدد فلومتر مغناطیسی اندازه گیری شده و توسط سیگنال 4-20 میلی آمپر به سیستم کنترل مبتنی بر PLC S7-1200 منتقل می گردد .دمای آب مخزن نیز توسط یک عدد ترانسیمتر دمای PT100 با خروجی جریانی در اختیار می باشد . آب ورودی به مخزن توسط یک عدد الکتروپمپ کنترل شده با درایو AC زیمنس سری SINAMICS V20 تحت کنترل می باشد . همچنین آب خروجی از مخزن توسط یک عدد شیر کنترلی با محرک موتوری و دارای پوزیشنر با استفاده از سناریوی کنترلی تعریف شده خارج می گردد . با استفاده از تجهیزات موجود لوپ کنترل سطح را می توان به روشهای مختلفی پیاده سازی نموده و شرایط عملکرد واقعی در یک سیستم صنعتی را شبیه سازی کرد . علاوه بر این تجهیزات ست مذکور دارای انواع سنسورهای صنعتی جهت آموزش موارد تکمیلی مرتبط با ابزار دقیق می باشد . از جمله می توان به انواع سنسورهای خازنی ، القایی و نوری ، انکودر افزایشی میلی متری ، شمارنده/ زمان سنج دیجیتال ، PID کنترلر صنعتی ، صفحه نمایش لمسی جهت اتصال به PLC و مانیتورینگ فرآیند نیز اشاره نمود.
— این ست دارای یکسال گارانتی ، ده سال خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش کاربری رایگان در مرکز آموزشی خریدار می باشد .
توجه : به دلیل اینکه این فروشگاه به صورت مستقیم با تولید کننده ست های آموزشی در ارتباط می باشد ، لذا تجهیزات و امکانات این ست بنا به نیاز مشتریان محترم به صورت سفارشی نیز قابل پیاده سازی می باشد .
موقعیت
مشهد, خراسان رضوی
مشهد-ابتدای رضا شهر- حدفاصل میدان جام عسل و میدان تلوزیون -داخل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک
نوشتن دیدگاه

آگهی های مشابه