لوپ آمورشی کنترل سطح و کنترل فشار

قیمت توافقی
اطلاعات تماس
تاریخ درج 1403/04/09 ساعت 13:18
جزئیات آگهی
شناسه: 4032
تعداد نمایش: 13
انقضا: 1404/04/09 ساعت 13:18
توضیحات
لوپ آمورشی کنترل سطح و کنترل فشار
این ست آموزشی که قسمتی از ست آموزشی کنترل صنعتی تولید این شرکت می باشد ، دو نمونه از رایج ترین لوپهای کنترلی موجود در صنعت را مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می دهد .این ست آموزشی علاوه بر کنترلر اصلی PID که بر روی آن تعبیه شده است ، به پنل کنترل مبتنی بر PLC که بر روی قسمت دوم ست کنترل صنعتی موجود است به صورت فیشی متصل می گردد .
بر روی پنل اصلی که می توانید مشخصات آنرا در لینک زیر مشاهده نمایید از سیستم کنترل مبتنی بر PLC S7-1500 زیمنس استفاده شده است که البته متناسب با نیاز مشتریان محترم قابل تغییر به صورت سفارشی می باشد .علاوه بر تجهیزات کنترلی ، سیستم ابزاردقیق شامل سنسورهای فشار جهت اندازه گیری فشار هوای داخل مخازن تحت کنترل و همچنین ترانسمیتر فشار جهت اندازه گیری سطح مایع داخل مخزن به صورت فیشی در اختیار کاربر قرار دارند.
سیستم کنترل فشار هوا از یک عدد کمپرسور هوای فشرده با تجهیزات اندازه گیری و ایمنی لازم به همراه یک عدد مخزن ذخیره سازی ( بافر ) و یک عدد مخزن تحت کنترل تشکیل شده است . فشار مخزن تحت کنترل توسط ترانسمیتر فشار اندازه گیری شده وتوسط شیر کنترلی و مبتنی بر دستورات ایجاد شده توسط سیستم کنترل خالی می گردد . هدف کنترل فشار هوای داخل مخزن در Set Point تعریف شده می باشد .
سیستم کنترل سطح مایع از یک عدد مخزن دخیره سازی مایع و یک عدد الکنروپمپ متصل به اینورتر AC بهره مند است . الکتروپمپ مایع را از مخزن ذخیره سازی به مخزن تحت کنترل که دارای یک ترانسمیتر فشار برای اندازه گیری سطح مایع می باشد ، منتقل می نماید .هدف کنترل سطح مایع در مخزن بالا در Set Point تعریف شده می باشد . این کنترل با تغییر در دور الکتروپمپ متناسب با سطح مایع اندازه گیری شده صورت می پذیرد .توجه : نوع ، برند و امکانات موجود بر روی ست آموزشی متناسب با نیاز مشتریان محترم قابل تغییر و جایگزینی می باشد .

---- به همراه ست مذکور کتاب آموزشی و نرم افزارهای مربوطه ارایه شده و آموزش کاربری رایگان در محل این شرکت انجام می شود .
استان
مشهد, خراسان رضوی
مشهد-ابتدای رضا شهر- حدفاصل میدان جام عسل و میدان تلوزیون -داخل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک
3 هفته پیش
نوشتن دیدگاه

آگهی های مشابه
فروش اینورتر سنگین کار هایتکفروش اینورتر سنگین کار هایتک
1402/08/27 ساعت 14:01تهران
قیمت توافقی
اینورترهای سری MICRO دانفوساینورترهای سری MICRO دانفوس
1403/04/12 ساعت 10:58مشهد
قیمت توافقی
گیج فشار ویکاگیج فشار ویکا
1403/04/06 ساعت 10:55مشهد
قیمت توافقی
پرشر سوئیچ 0.1 الی 1 بار  نرمال کلوزپرشر سوئیچ 0.1 الی 1 بار نرمال کلوز
1403/05/01 ساعت 11:31تبریز
1,000,000 تومان