فرش دستباف کاشان جفت در میرخلف

قیمت توافقی
اطلاعات تماس
تاریخ درج 1403/04/11 ساعت 10:59
جزئیات آگهی
شناسه: 4071
تعداد نمایش: 21
انقضا: 1404/05/11 ساعت 10:51
دسته: فرش و موکت
توضیحات

مجموعه‌ای از فرش‌های دستباف کاشان در فروشگاه میرخلف، نمایانگر زیبایی و ارزش هنری بی‌نظیر است. این فرش‌ها با استفاده از بهترین مواد اولیه از جمله پشم، ابریشم و پنبه، بافته می‌شوند. تراکم بالا و گره‌های محکم آنها، از دوام و مقاومت بالایی برخوردار می‌سازد.

طرح‌های زیبا و منحصر به فردی که از نقوش سنتی ایرانی گل‌ها، حیوانات و اشکال هندسی الهام گرفته‌اند، هر یک نمایانگر ترکیبی از سنت و نوآوری هستند. رنگ‌های زنده و طبیعی آنها مانند قرمز، آبی، سبز و زرد، با گذر زمان نه تنها محو نمی‌شوند بلکه جلوه و زیبایی آنها را افزایش می‌دهند.

هر یک از این فرش‌ها، علاوه بر نقش زیبا، یک سرمایه‌گذاری بلندمدت نیز محسوب می‌شوند که می‌تواند به نسل‌های آینده به ارث برسد. برای انتخاب بهترین فرش دستباف کاشان جفت، مهم است تا ابتدا بودجه خود را تعیین و با سبک دکوراسیون منزل خود همخوانی دهید. قبل از خرید، ابعاد فضای مورد نظر خود را اندازه‌گیری کرده و از کیفیت و مواد استفاده شده در بافت فرش مطمئن شوید.

در فروشگاه اینترنتی فرش میرخلف، شما می‌توانید مجموعه‌ای ویژه از این فرش‌های هنری را که نمادی از هنر و تاریخ هستند، مشاهده کنید و به زیبایی و کیفیت آنها بپردازید.

استان
تهران
3 هفته پیش
نوشتن دیدگاه

آگهی های مشابه
فرش دستباف کاشان میرخلففرش دستباف کاشان میرخلف
1403/03/30 ساعت 14:46تهران
قیمت توافقی
فرش دستباف کاشان درجه یک میرخلففرش دستباف کاشان درجه یک میرخلف
1403/04/11 ساعت 10:47تهران
قیمت توافقی