ست آموزشی S7-400 و S7-1500 به همراه شبکه صنعتی

قیمت توافقی
شماره تماس
تاریخ انتشار 1403/04/11 ساعت 09:59
جزئیات آگهی
شناسه آگهی: 4065
نمایش داده شده: 16
انقضا: 1403/05/10 ساعت 09:59
توضیحات
ست آموزشی S7-400 و S7-1500 به همراه شبکه صنعتی
این ست آموزشی یکی از کامل ترین ست های آموزشی در زمینه اتوماسیون و شبکه سازی صنعتی می باشد . در این ست از CPU412-2DP به همراه کارت شبکه اترنت به منظور اتصال CPU به انواع شبکه صنعتی استفاده شده است . همچنین CPU1511C-1PN به همراه کارت شبکه Profibus ضلع دوم از این توپولوژی را تشکیل می دهد . کارتهای Remote I/O تحت شبکه Profibus و Profinet از خانواده ET200S به همراه صفحه نمایشگر لمسی 9 اینچ زیمنس با برخورداری از شبکه های ارتباطی PN و DP تکمیل کننده اضلاع از این توپولوژی شبکه سازی می باشد .
با استفاده از این ست علاوه بر امکان ارائه آموزش های تخصصی در خصوص تک تک اقلام ، امکان ایجاد و تست انواع روشهای ارتباطی در بسترهای مختلف شبکه سازی نیز فراهم می باشد . اجزا جانبی موجود بر روی ست آموزشی شامل انواع ترانسمیترهای آنالوگ و سنسورهای دیجیتال به همراه شبیه سازهای صنعتی موجود ، امکان تست برنامه های کاربردی مختلف را فراهم می سازد .
این ست آموزشی دارای دفترچه راهنمای کامل ، فیلم های آموزشی مختلف مرتبط با آموزش کاربری و شبکه سازی سیستم به صورت مالتی مدیا و همچنین نصب و راه اندازی و آموزش در محل می باشد .


توجه : به دلیل اینکه این شرکت تولید کننده ست های آموزشی می باشد ، لذا تجهیزات و امکانات این ست بنا به نیاز مشتریان محترم به صورت سفارشی نیز قابل پیاده سازی می باشد .

-- این ست دارای یکسال گارانتی ، ده سال خدمات پس از فروش و نصب و راه اندازی و آموزش کاربری رایگان در مرکز آموزشی خریدار می باشد .
موقعیت
مشهد, خراسان رضوی
مشهد-ابتدای رضا شهر- حدفاصل میدان جام عسل و میدان تلوزیون -داخل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک
نوشتن دیدگاه

آگهی های مشابه