ترک اعتیاد اصفهان

شماره تماس
تاریخ انتشار 6 ماه پیش

توضیحات

مرکز ترک اعتیاد اصفهان

مرکز ترک اعتیاد نگین در اصفهان توانسته است با بهره‌گیری از تیم متخصص و متعهد به توانایی‌ها و نیازهای مراجعه‌کنندگان خود پاسخ دهد. از ویژگی‌های برجسته این کلینیک می‌توان به محیط دلنشین و آرامش بخش آن اشاره کرد که به ترتیب افراد را به  بازسازی زندگی‌شان ترغیب می‌کند.

بهترین دکتر ترک اعتیاد در اصفهان

تیم متخصص کلینیک ترک اعتیاد نگین با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و روش‌های مدرن  و همچنین بهترین پزشکان در حوزه ترک اعتیاد، به مراجعه‌کنندگان کمک می‌کند تا از اعتیاد خود آزاد شوند و به زندگی سالم و مفید بازگردند. این تیم در اختیار مراجعه‌کنندگان خود برنامه‌های ترک اعتیاد شخصی‌سازی کرده و مراحل مختلف درمان را با دقت و توجه انجام می‌دهند، همچنین کلینیک ترک اعتیاد نگین به مراجعه‌کنندگان خود ارائه مشاوره‌های روان‌شناختی و اجتماعی نیز می‌کند تا آن ها را در برابر با فشارها و استرس‌های زندگی کمک کند، بنابراین اگر شما یا یک عزیز به مشکل اعتیاد برخورده‌اید و به دنبال مرکزی با تجربه و کارآمد در اصفهان هستید، کلینیک ترک اعتیاد نگین توانسته است به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای ترک اعتیاد سرپایی در اصفهان شناخته شود. مرکز ما با تمرکز بر بهبود جسمی و روحی مراجعه‌کنندگان، به آن ها کمک می‌کند تا به زندگی سالم و پرمعنی خود بازگردند.

تلفن کمپ ترک اعتیاد اصفهان

شما می توانید برای مشاهده تلفن کمپ ترک اعتیاد اصفهان از همین صفحه اطلاعات مربوط به کمپ اعتیاد نگین را برای خود ثبت کنید. پرسنل مرکز ترک اعتیاد نگین صبورانه شما را در مراحل ترک کردن این بیماری یاری می کنند. در صورتی که نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی در طی کردن این مسیر دارید، می توانید به پرسنل ما اعتماد کنید و برای رهایی از این معضل اجتماعی اقدام کنید.

 09034827420

 03132244115

ساعت پذیرش مرکز بستری نگین از ساعت 9 الی 14

موقعیت

اصفهان, اصفهان
اصفهان، خیابان آبشارسوم کیلومتر25 جاده زیار، شهرزیار(میدان امام رضا) به طرف جاده ورزنه کیلومتر10 جاده ورزنه ابتدای روستای تاریخی برسیان طبقه فوقانی درمانگاه سوم شعبان مرکزبستری ترک اعتیاد نگین اصفهان.
آگهی های مشابه