آموزش فیشیال و پاکسازی پوست در تهران

قیمت توافقی
اطلاعات تماس
تاریخ درج 1403/04/21 ساعت 11:13
جزئیات آگهی
شناسه: 4172
تعداد نمایش: 20
انقضا: 1404/05/21 ساعت 11:10
دسته: آموزش
توضیحات

آیا می‌خواهید در حرفه‌ی زیبایی به بیشترین تخصص دست پیدا کنید؟ ثبت نام در دوره‌ی آموزش فیشیال و پاکسازی پوست با ما، درباره‌ی تکنیک‌های جدید و مدرن در مراقبت از پوست آموزش ببینید و به دست آوردن اطلاعات جامع و عملی از طریق مجموعه‌ای از اساتید متخصص.

در این دوره، با مفاهیمی چون شناخت آناتومی و فیزیولوژی پوست، تشخیص انواع تایپ‌های پوستی، و آموزش به روز ترین روش‌ها برای فیشیال و پاکسازی پوست آشنا می‌شوید. این دوره شامل آموزش‌های کاملاً عملی و تئوری می‌باشد که شما را در تسلط بر استفاده از ماسک‌های خاص، محصولات لایه‌بردار، و دستگاه‌های پیشرفته همچون میکرودرم و هیدرودرمی یاری می‌رساند.

در مرکز زهره فتحی، از تکنیک‌های پیشرفته و مواد طبیعی برای بهبود پوست استفاده می‌شود که به بهترین نحو به پوست نفوذ کرده و موجب پاکسازی عمیق و جوان‌سازی آن می‌شود.

پس از اتمام دوره، شما مدرک بین‌المللی فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد و با اطمینان خاطر می‌توانید در بازار کار به عنوان یک متخصص فیشیال و پاکسازی پوست مراجعه کنید.

ثبت نام در دوره به همراه پشتیبانی یک ماهه و 4 جلسه آموزشی با قیمت 6 میلیون تومان!

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر، به وبسایت ما مراجعه کنید یا با شماره‌ی تلفن درج شده تماس بگیرید.

با آموزشگاه زهره فتحی، بهترین راه برای رسیدن به تخصص در زمینه‌ی فیشیال و پاکسازی پوست را پیدا کنید و به زیبایی و جوانی پوست خود و مشتریانتان دست یابید!

استان
تهران
شهرزیبا بلوار تعاون یا جوانمردان نبش کوچه نوبهار شرقی ساختمان نوبهار طبقه پنجم واحد16 آموزشگاه بهار آرزو
2 هفته پیش
نوشتن دیدگاه

آگهی های مشابه