الفبای آگهی با چشم انداز طبقه بندی و بهینه سازی ارتباط میان کاربران، رسانه ها و کسب و کارها در فضای دیجیتال ایران وارد رقابت رسانه های دیجتال ایران شده است تا در همراهی با تجربه های صاحبان صنایع به رونق کسب و کارها یاری رساند. برای این منظور ما به ترکیبی از علوم انسانی، هنر و تجارت الکترونیک دست زده ایم.
الفبای آگهی با مجموعه کارشناسان خود با افتخار شما را در دنیای اینترت همراهی نموده و مشاور امین شما در زمینه ی برندینگ دیجیتال خواهد بود.
ما باور داریم که امروز، شاهراه تبلیغات در جهان، اینترنت است و هر کسب و کار جدی برای بقا و پیشرفت خود، باید در این مسیر قدم بردارد. الفبای آگهی، برنامه‌ریزی هوشمندانه برای حضور در این عرصه است تا با کمترین هزینه، بتوانید بیشترین بازدهی را به دست آورید.

الفبای آگهی به دنبال توسعه بستری می باشد که کاربران ایرانی در آن بتوانند با آرامش و اعتماد، تجارت خود را در پهنه وب گسترش دهند و قطعا این مهم بدون حضور فعال کاربران خوش فکر و خلاق ایرانی اتفاق نخواهد افتاد،پس ما را از پیشنهادات و انتقادات دلگرم کننده خود بی نصیب نگذارید.


امید است با عنایت دارندگان و تولید کنندگان اطلاعات، راهنمائی همکاران حوزه ی فن‌آوری‌اطلاعات و خواست کاربران الفبای آگهی این هدف دست‌یافتنی باشد.