به الفبای آگهی خوش آمدید.

پیش از اینکه عضو الفبای آگهی شوید یا از خدمات و ابزار سایت الفبای آگهی استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت ‏ها و خدمات الفبای آگهی، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات ما بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.


استفاده از الفبای آگهی

قرارداد و توافق نامه کاربری ما بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران تدوین شده است و سایت آن درستاد ساماندهی پایگاه‏ های اینترنتی ثبت شده است.

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است که منظور از کالاها و خدمات فروشگاه، ویتامین هایی می باشد که شما می توانید به آگهی های خود اختصاص دهید. مسئولیت صحت و کیفیت آگهی های داخل سایت به عهده آگهی دهنده بوده و سایت الفبای آگهی هیچ گونه مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت،لطفا قبل از هرگونه واریز وجه به حساب آگهی دهنده کالای خود را حضورا تحویل گرفته و از مطابقت داشتن کالا با آگهی درج شده اطمینان حاصل فرمایید.

با ارسال یک آگهی در سایت الفبای آگهی، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود، و در ضمن، شما پیشاپیش موافقت خود را با شرایط عنوان شده در زیر اعلام کرده ‏اید.

موارد ممنوعیت و یا محدودیت استفاده از الفبای آگهی

بدون ایجاد محدودیت در روش ‏های برخورد در حیطه قانون و اختیارات اداره این سایت، در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‏ کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‏گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‏ کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست ‏های ما متناقض عمل می‏کند، می‏ توانیم خدمات و حساب کاربردی کاربر را محدود کنیم، به تعلیق درآوریم و یا آن را مسدود کنیم، به گونه ‏ای که از دسترسی وی به سایت ‏ها و دیگر مضامین، خدمات و ابزارهایمان ممانعت به عمل آورده، به تأخیر بیاندازیم یا مضامین او را حذف کنیم، همچنین به منظور جلوگیری از ورود کاربر به سایت و دور نگه داشتن او از فضای سایت، اقدامات لازم فنی و قانونی انجام می‏شود. به علاوه، ممکن است، در شرایط مناسب و به صلاحدید خودمان، اکانت‏ های کاربرانی را که نسبت به حقوق معنوی و قانونی شخص ثالث تخطی کرده و این عمل را تکرار کنند، به حالت تعلیق در آوریم و یا مسدود کنیم. ما همچنین حق لغو کردن اکانت های تأیید نشده یا اکانت هایی که برای مدت طولانی فعال نبودند، بهبود، ویرایش یا توقف فعالیت سایت‏ ها، خدمات و ابزارهای الفبای اگهی را نزد خود محفوظ نگه می‏داریم. لذا ضمن قرارداد حاضر و عقد خارج لازم کاربر به ما وکالت با اسقاط حق عزل اعطاء کرده، تا بنا به تشخیص ما، هر یک از موارد بیان شده در بالا اعمال شود و حق هرگونه اعتراض و ادعایی را از خود سلب کند.

شما موافقت کرده‏ اید و تعهد داده‏ اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی ما استفاده نکنید.

همچنین شما موافقت کرده و تعهد داده اید تا موارد زیر را انجام ندهید:

هر عملی (به صلاحدید خودمان) که تحمیل کند یا ممکن است بی دلیل، ناخواسته یا بطور نامناسب فشار زیادی را به زیرساختار سازمان ما تحمیل کند.
کپی، خلق مجدد، ویرایش، ساختن کارهای بدلی و نشات گرفته از آن، توزیع کردن، یا نمایش عمومی هر مضمونی (به جز برای اطلاع شما) از سایت‏ ها، بدون اینکه از پیش، مجوز صریح و مکتوب شیپور و یا شخص ثالث مربوطه را دریافت کرده باشید.
ایجاد مزاحمت یا تلاش برای ایجاد مزاحمت در فعالیت سا یت‏ ها، خدمات یا ابزارها، یا هرگونه فعالیتی که در ارتباط با اداره کردن سایت ‏ها، خدمات یا ابزارها باشد.

هزینه و خدمات

پیوستن به الفبای آگهی و دیدن آگهی ‏ها یا ارسال آگهی ‏ها رایگان است. در هر حال، ما در قبال خدمات دیگری مانند ویژه کردن آگهی ‏ها هزینه دریافت خواهیم کرد. وقتی از سرویسی استفاده می‏ کنید که هزینه دارد، این امکان را دارید تا حق‏ الزحمه مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید. هزینه‏ ها ممکن است بدون ارسال هیچ اطلاعیه قبلی، در هر زمان تغییر کرده و متفاوت باشد. به غیر از مواقعی که پیشاپیش ذکر شده، تمام هزینه‏ ها به واحد ريال است. شما در قبال پرداخت تمام هزینه و مالیات آن از طریق یکی از روش‏ هایی پیشنهادی ما، مسئول هستید.

محدودیت نکات قابل توجه در میزان مسئولیت‏ های الفبای آگهی

الفبای اگهی در قبال محتوا، فعالیت‏ ها یا عدم فعالیت‏ ها، و آگهی ‏هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏ پذیرد. شما سایت ما را به عنوان فضایی که به هر کسی این امکان را می‏دهد تا درباره هر چیزی، در هر زمانی، و از هر جایی تبلیغ کند، خواهید شناخت. ما در معاملات واقعی میان خریداران و فروشندگان شرکت نمی‏ کنیم. ما هیچ کنترلی روی کالای تبلیغ شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی یا قانونی بودن موارد یا خدماتی که در آگهی به آن‏ها اشاره شده، و واقعیت یا صحت مضامین یا آگهی ‏های کاربران نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها با خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج آگهی‏ ها است.

ممکن است لینک‏ هایی از طریق سایت‏ الفبای آگهی به سایت‏ ها و یا مضامین و یا فایل ‏هایی که در کنترل ما نیستند، از سوی شخص ثالث در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک ‏ها صرفاً به منظور معرفی آیتم و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده، و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی با صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏ هایی نیست. الفبای اگهی هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ ها، فایل‏ ها و مضامینی که از طریق لینک‏ های قرار داده شده در سایت‏الفبای آگهی به آن‏ها دسترسی می‏یابید، ندارد. به علاوه الفبای آگهی، به هیچ وجه خدمات یا محصولات ارائه شده در این سایت ‏ها یا مضامین چنین خدمات و محصولاتی را که از طریق لینک‏ های قرار داده شده درالفبای آگهی به آن‏ها دسترسی دارید، تضمین نمی‏کند.

ما نمی‏توانیم دسترسی مطمئن و پیوسته به سایت ‏ها، خدمات یا ابزارهای‏مان را ضمانت کنیم؛ چرا که عملکرد سایت‏ ها، خدمات یا ابزارهای ما، ممکن است در اثر فاکتورهای بیشماری که خارج از کنترل ما هستند، دچار اختلال شود. بنابراین، تا جایی که قانون مجاز دانسته، ما کلیه ضمانت ‏ها، مفاد و شرایط ضمنی را مستثنی کرده ‏ایم. ما هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص، غیرمستقیم یا ناشی از- مستقیم یا غیر مستقیم- ناتوانی شما در استفاده از سایت ‏ها، خدمات یا ابزارهای مان نمی‏پذیریم.

حریم شخصی

ما اطلاعات شخصی را بدون کسب موافقت صریح شما، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی ‏فروشیم یا اجاره نمی ‏دهیم. ما از اطلاعات شما فقط مطابق با آنچه که در سیاست حفظ حریم شخصی الفبای آگهی توضیح داده شده، استفاده می‏ کنیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می ‏آوریم. اطلاعات شما در رایانه‏ هایی که توسط سیستم ‏های امنیتی فیزیکی و مجهز به تکنولوژی ‏های پیشرفته محافظت شده، ذخیره و پردازش می‎شود. به علاوه این رایانه‏ ها در موقعیت ‏های گوناگون جغرافیایی واقع شده‏ اند. شما می‏ توانید به اطلاعاتی که در اختیار ما قرار داده‏ اید دسترسی داشته و آن‏ ها را ویرایش کنید. در صورتی که نسبت به انتقال اطلاعات خود یا استفاده از آن ها به ترتیب مذکور معترض هستید یا رضایت ندارید، لطفاً از خدمات ما استفاده نکنید.

عمومی

الفبای آگهی و وابستگان، کارمندان، مدیران، شرکاء و... هیچ مسئولیت قانونی و اخلاقی در قبال خدماتی که از طریق سایت‏ الفبای آگهی توسط اشخاص ثالث ارائه می‏ شوند، یا برای فهرست ‏ها و مضامینی که توسط اشخاص ثالث تهیه شده، و آگهی می‏ شوند، ندارد و صرفاً در حدود قانون، آگهی ‏های اشخاص ثالث را درج می ‏کند.

اگر هر بندی از این توافق‏نامه، مطابق قانون نامعتبر یا اجرا نشدنی باشد، چنین بندی باید مجدداً بررسی شده و باقی شروط و ضوابط به قوت خود باقی هستند. ما این توافق‏نامه را به صلاحدید خود، طبق بخش اطلاعیه‏ ها ممکن است، تغییر دهیم. بالای صفحه فقط مربوط به اهداف رجوعی است و گستره یا وسعت این قسمت را محدود نمی ‏کند. عدم اقدام قانونی ما نسبت به نقض قوانین توسط شما یا سایر افراد به این معنا نیست که ما از حق خود نسبت به برخورد با نقض قوانین گذشته ‏ایم و عمل مغایر با قوانین با برخورد متعاقب مواجه نخواهد شد. در عین حال، ما تضمین نمی‏ کنیم در قبال کلیه موارد نقض قوانین توافق نامه، موارد ذکر شده را اجرا کنیم.

به جز بیانیه‏ های صریحی که به گونه ‏ای دیگر عنوان شدند، اطلاعیه‏ های قانونی باید به نشانی ایمیلی که شما حین ثبت نام وارد کردید، فرستاده شوند. اطلاعیه باید حداکثر ظرف 24 ساعت پس از ارسال ایمیل، دریافت شود، مگر اینکه قسمت ارسال مطلع شود که نشانی ایمیل داده شده، نامعتبر است. در این حالت، ما توسط نشانی‏ ای که هنگام ثبت نام، وارد کرده ‏اید، به شما اخطار قانونی می‏ دهیم. در چنین مواردی، به صورت پیش فرض، اخطار باید 3 روز پس از تاریخ ارسال آن، دریافت شده باشد.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در الفبای آگهی اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح‏ ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.